• TRANSFORMATOROWE

  uchwyty spawalnicze,

  przyłbice, reduktory

 • MIG-MAG

  TRANSFORMATOROWE

 • MMA

  spawanie elektrodą

  otuloną

 • MIG-MAG

  INWERTOROWE

 • SERWIS

  naprawy, przeglądy,
  modyfikacje

 • WYNAJEM

  wypożyczalnia mig-mag,

  elektroda, tig i inne

   

 • SERWIS

  naprawy, przeglądy 

 • TIG

  spawanie w osłonie
  z argonu

 • UŻYWANE

  maszyny na sprzedaż

  po regeneracji

 • AKCESORIA

 • MIG-MAG

  INWERTOROWE

 • MIG-MAG

  TRANSFORMATOROWE

 • MMA

 • SERWIS

 • TIG

 • UŻYWANE

 • WYNAJEM

MIG-MAG

Spawarki MIG-MAG

MIG/MAG maszyny spawalnicze dla przemysłu lekkiego i średnio ciężkiej produkcji

 

 

TIGER 169 są to profesjonalne maszyny spawalnicze. Z pośród wielu zalet jakimi charakteryzują się maszyny Tiger warto zwrócić uwagę na właściwości spawalnicze, 6 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.

MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze w nowym designu i z lepszymi parametrami

 

 

TIGER 2200 i 2400 są to profesjonalne urządzenia wyposażone w niezawodny transformator, solidnym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, EURO złączem. Z pośród wielu zalet spawarek TIGER warto wymienić bardzo dobre właściwości spawalnicze, 10 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.

MIG/MAG podajniki drutu dla przemysłu maszynowego

 

 

Tiger 4-4 są jednostkami z możliwością zastosowania szpuli o wadzę 32 kg. Podajniki mają niezależne zasilanie 24/110/230 V. Ponadto jest możliwe wyposażenie maszyny w wydajniejszy przełącznik natężenia. Tak przygotowane maszyny Tiger można użyć z

MIG/MAG podajniki drutu dla przemysłu maszynowego

 

 

TIGER 2-2/4 typ E – z plastykową obudową szpuli drutu jest małym , niezawodnym i lekkim podajnikiem drutu wyposażonym w układ scalony, który umożliwia sterowanie wszystkimi funkcjami – wykonywany w pełnym  wyposażeniu.

MIG/MAG podajniki drutu dla przemysłu maszynowego

 

TIGER 3-2/4W

 

Podajnik drutu z wbudowanym niezawodnym chłodzeniem wodnym uchwytu spawalniczego. Maszyny są stabilne i niezawodne, są wykonane w pełnym wyposażeniu. Ten model współpracuje z starszymi i nowymi modelami maszyn.

MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze w nowym designu i z lepszymi parametrami

 

 

TIGER 4000W - 5000W są profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażene w niezawodny transformator, masywny podajnik drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłącze i elektroniczne sterowanie. Główną zaletą są bardzo dobre właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.

Jednofazowe przenośne inwertorowe urządzenie spawalnicze typu MIG/MAGTIGER 2040 MIG EURO i TIGER 2080 MIG EURO są to proste przenośne urządzenia spawalnicze typu MIG/MAG nadające się zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

 

TIGER 2040 MIG EURO i TIGER 2080 MIG EURO - z eurogniazdem (w tym wariancie uchwyt spawalniczy nie jest w cenie).

MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze w nowym designu i z lepszymi parametrami

TIGER 3000 - TIGER 3500 - TIGER 4100 są to profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażone w niezawodny transformator, masywny podajnik drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłącze i elektroniczne sterowanie. Główną zaletą są bardzo dobre właściwości spawalnicze, 10 (TIGER 3000), 20 (TIGER 3500), 40 (TIGER 4100) stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.

MIG/MAG kompaktowe urządzenia spawalnicze w nowym designu i z lepszymi parametrami

 

TIGER 4000 WS - TIGER 5000 WS są to profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażone w niezawodny transformator, masywny podajnik drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłącze i elektroniczne sterowanie. Główną zaletą są bardzo dobre właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka sprawność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie.

Jednofazowe przenośne inwertorowe urządzenie spawalnicze typu MIG/MAG


TIGER 2040 MIG są to proste przenośne urządzenia spawalnicze typu MIG/MAG nadające się zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.

TIGER 2040 MIG - z uchwytem na stałe i kablem masowym. 

MIG/MAG maszyny spawalnicze dla przemysłu lekkiego i średnio ciężkiej produkcji

 

TIGER 305, 309, 384, 389 i 405 z miedzianym pierwotnym i wtórnym uzwojeniem, masywnym metalowym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłączką i sterowaniem elektronicznym. Z pośród wielu zalet jakimi charakteryzują się maszyny Tiger warto zwrócić uwagę na właściwości spawalnicze, 10, 20, 40 stopniową regulację napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoką obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie odmian PROCESSOR i SYNERGIC. W przypadku maszyn spawalniczych SYNERGIC jest to ponadto automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania.

MIG/MAG maszyny spawalnicze z podajnikiem do zdejmowania dla przemysłu ciężkiego

 

TIGER 400S/400WS - TIGER 500S/500WS - TIGER 600WS są to profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażone w niezawodny transformator z miedzianym pierwotnym i wtórnym uzwojeniem, masywnym metalowym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłączką i dzielna jednostka sterowania. Główną zaletą tej maszyny są jej doskonałe właściwości spawalnicze, 20 i 40 stopniowa regulacja napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli PROCESSOR i SYNERGIC. W przypadku maszyn spawalniczych SYNERGIC jest to ponadto automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania. 

MIG/MAG maszyny spawalnicze dla przemysłu lekkiego i średnio ciężkiej produkcji

 

TIGER 205, 215E, 225 i 245 są to profesjonalne maszyny spawalnicze. Z pośród wielu zalet jakimi charakteryzuja się maszyny Tiger warto zwrócić uwagę na właściwości spawalnicze, 10 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli Prosessor i Synergic. W przypadku spawarek Synergic to jest ponadto automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania.

MIG/MAG maszyny spawalnicze z podajnikiem do zdejmowania dla przemysłu ciężkiego

 

TIGER 305 i 405 są to profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażone w niezawodny transformator z miedzianym pierwotnym i wtórnym uzwojeniem, masywnym metalowym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłączką i sterowaniem elektronicznym. Z pośród wielu zalet jakimi charakteryzują się maszyny Tiger warto zwrócić uwagę na właściwości spawalnicze, 20, 40 stopniową regulację napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoką obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie w modelu PROCESSOR.

MIG/MAG maszyny spawalnicze dla przemysłu ciężkiego

TIGER 400W - 500W są to profesjonalne maszyny spawalnicze wyposażone w niezawodny transformator z miedzianym pierwotnym i wtórnym uzwojeniem, masywnym metalowym podajnikiem drutu z niezawodnym silnikiem, eurozłączką i dzielna jednostka sterowania. Z pośród wielu zalet jakimi charakteryzują się maszyny Tiger warto zwrócić uwagę na właściwości spawalnicze, 40 stopni regulacji napięcia, wysoki wynik produkcyjny, wysoka obciążalność, niezawodność i bardzo łatwe sterowanie modeli PROCESSOR i SYNERGIC. W przypadku maszyn spawalniczych SYNERGIC jest to ponadto automatyczne nastawienie parametrów spawania i możliwość własnego programowania.

Trójfazowe cyfrowe inwertorowe urządzenia do spawania metodami MIG/MAG

Nowe przenośne spawarki TIGER 220 - 270 - 320 MIG są zaprojektowane jako małe, lekkie o wysokiej mocy trójfazowe cyfrowe inwertory.